Rozumný život 3

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Eugenika - 2014
ISBN: 978-80-8100-310-3

Eugenika (2014) 978-80-8100-310-3 280

V poslední části trilogie se budeme zabývat těmito oblastmi: láska, rodina, děti; práce, peníze a hmotný majetek; zdraví. Na závěr zde najdete seznam pozitivních tvrzení pro nahrazení nevhodných, negativních myšlenek, které jsou charakteristické pro různé oblasti života.
Můžeme něco udělat, abychom dosáhli svých cílů a aby nám život přinášel jen potěšení? Ano, můžeme – co přesně, to vám prozradí tato kniha. Najdete v ní zákony a pravidla, jimž je podřízen celý náš život. To jsou ty semafory, značky a ukazatele, kterých si lidé často nevšimnou nebo si jich všimnout nechtějí. Naším cílem je, abyste se je naučili vidět a abyste jim rozuměli. Alexandr Svijaš vám poskytne příležitost vyjít ze světa problémů a vykročit do rozumného světa. Světa, v němž můžete přijímat vědomá rozhodnutí, protože znáte příčiny a důsledky událostí. Jestliže se vám něco nedaří, pak budete znát proč. Jestliže budete něco chtít, pak budete vědět, jak toho dosáhnout.
zdroj: www.kosmas.cz (Založil/a: Ariko)