On

Originální název: Him

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87910-45-0

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87910-45-0 232 Nakladatel: Galatea

Posledních sedm let se snažila na svou první lásku zapomenout. A setkání po letech může vyvolat bolestné vzpomínky na jednu osudovou noc... Sarah Millerová nenavštívila svůj domov v rodné Atlantě už dlouhých sedm let. Nic na světě by ji nepřimělo vrátit se zpátky domů, kdyby nebylo svatby jejího milovaného staršího bratra. Mísí se v ní pocit štěstí, že znovu uvidí svou rodinu, ale zároveň i obava, aby se nesetkala s NÍM. Nikdo z její rodiny netuší, proč se tehdy bez rozloučení odstěhovala tak daleko a co ji k tomu vedlo... Ví to jen ON.... On, jehož od první chvíle celým svým srdcem milovala. On, s nímž srovnává všechny ostatní muže a jemuž nemůže nikdo konkurovat. On, kdo jí dal pocit, že nic není nemožné. On, o němž si myslela, že pro něj není dost dobrá. On, na něhož se posledních sedm let usilovně snažila zapomenout. Jediné, co musí udělat, je vrátit se na týden domů a hlavně se s NÍM nesetkat......
zdroj: www.kosmas.cz (Založil/a: Ariko)

Carey Heywood Carey Heywood

Adri-Anna
  30. 1. 2015, 14:49
Nudná, nezajímavá, vleklá, prapodivná slohová práce asi z nějaké střední školy, ve které maminka nepřeje lásce a musíme čekat 7 let než se hrdinové dají znovu dohromady :-D
Lucianna
  21. 9. 2014, 16:50
Kniha je taková oddechová pro nenáročné čtenáře, a nebo popřípadě jako já že u některých knih chtějí jen vypnout a ponořit se do děje:-) Vůbec jsem u knihy nemusela myslet kdo je to a kdo je zase tamhle to. Takže za mě 4 hvězdičky ;-)
Evelýny
  2. 11. 2014, 13:46
Lehce erotická romance pro nenáročného čtenáře. Zpočátku mě kniha bavila, ale opravdu stále se opakující pocity hlavní hrdinky začnou nudit. Konec knihy mě skoro donutil nepokračovat ve čtení. Na druhou stranu jsem od tohoto typu literatury neočekávala zázrak, jenom jsem chtěla vypnout a to se mi povedlo.
Eviickaaa
  1. 10. 2014, 16:56
Chvilkama celkem nuda, ale jako oddychovka to šlo. Kdyby hlavní hrdinka pořád neopakovala svoje pocity dokola a kdyby místo tragédie přidala trochu vtipu tak by to bylo o hodně lepší a asi taky nakonec úplně jiné čtení.Dvojku si asi nepřečtu a vim jistě, že děj do týdne zapomenu ....
Dumbicek
  23. 11. 2015, 12:32
Žádné náročné dílo to teda není. Měla jsem pocit, že čtu deník nějaké náctileté slečny. Neustálé opakující pocity, kdy ona je největší chudinka. Moc jsem od toho neočekávala, takže na zkrácení času to naprosto vyhovovalo.
makyna03
  15. 11. 2014, 9:51
Tenhle typ knihy je všude stejný, ale nějak mi to nevadí,pořád to čtu dokola.Kniha se mi docela líbila. Za mě 80%