Jak se stát Pařížankou

Podtitul: - Ať žijete kdekoli

Jota - 2014
ISBN: 978-80-7462-643-2

Jota (2014) 978-80-7462-643-2 272

Pařížanku můžete z Paříže kdykoliv kamkoliv odvézt, ale její šarm jí nikdy nevezmete.

Pařížanka a Paříž. Synonyma pro specifický životní styl i názory. Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému účesu a způsobu, jakým si dokáže vychutnávat život. Je neustále šik a elegantní. Nemusí se ani moc namáhat a muži jí padají k nohám. Samozřejmě že Pařížanka je žena jako všechny ostatní, ale se špetkou něčeho navíc…

A pokud se chcete dozvědět i něco z jejích tajných triků, zkuste zalistovat touto knihou, která vyšla z pera skutečných rodilých Pařížanek. Život je krásný… po francouzsku! (Založil/a: Rutsuka)

knihomotýl
  7. 11. 2015, 19:44
Dle mého názoru tato kniha ani není hodna pořádného komentáře, takže to trochu zkrátím: Kniha s pěkným obalem, spoustou obrázků (nejlépe přes celou stránku), nulovou výpovědní hodnotou, jejíž prodej je založen zejména na 'známých' a šik Francouzkách ("""spisovatelkách""") a dobrém marketingu. Jediným pozitivem je snad jen posledních pár stran o zajímavých místech v Paříži (+tedy nějaké ty recepty).
ZuDu
  14. 3. 2016, 9:29
Hodně smutný příběh. Přišlo mi to dost jako ztráta času, takže zhruba od půlky jsem knížku už jen zběžně listovala, zda by tam nebylo něco, co by zaujalo a to bych si přečetla. No aspoň ty recepty by se mohly někomu hodit. Jinak se ta první půlka četla rychle a lehce, protože tak ze dvou třetin to jsou obrázky a z jedné třetiny je psána velkým písmem s velice velkorysým rozložením na stránce (cca 8 vět/bodů) a po většinou jsou to stejně jen takové drobné plky, které hned pouštíte z hlavy.