Svůdné nebezpečí

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2014
ISBN: 978-80-7447-653-2

CooBoo (2014) 978-80-7447-653-2 359

Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba – právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud? (Založil/a: janeicka)

Wendy Higgins Wendy Higgins

včelka
  17. 3. 2015, 17:55
Tato série se mi opravdu začíná zamlouvat. :D Moc jsem od ní nečekala, ale hodně překvapila. :) Kaidan je moc dobrá postava a Anna se taky dá. Kdyby jen na něm nebyla tak závislá.. To by bylo lepší. Ale i přesto jsem spokojená. :D
A musím říct, že je až k neuvěření, jak rychle se kniha čte. Stránky ubývají opravdu rychle. ;)
Katniss Lavender
  9. 11. 2014, 6:47
Stejně povedené, svěží a milé jako první díl! Vlastně ještě lepší! Líbí se mi mix sexuálního a násilnického napětí, okořeněný strachem o vlastní život! Nemůžu se dočkat až zjistím, jak to se všemi dopadne... Anně moc fandím a těším se na další díl!
LenkaZ
  23. 1. 2016, 21:31
Obsahuje spoiler spoiler Z Anny už konečně není ta přehodná naivka jako v prvním díle, což hodnotím pozitivně. A ano, konečně se dává dohromady s Kaidanem. Konečně, protože mě občas dost lezlo na nervy, jak ho neustále "naháněla". Tak uvidíme jaké bude zakočení serie :)
viktorie327
  16. 5. 2015, 14:18
Tento díl byl pro mě lepší než první....konečně se dali dohromady ( Kaidan a Anna )....moc se mi líbila a už se těším až začnu číst další díl...pro mě je to nejlepší knížka co jsem kdy četla...:)