Kuchařka šťastného života

Kuchařka šťastného života

Podtitul: Jak si uvařit život podle vlastních receptů

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Rybka Publishers - 2013
ISBN: 978-80-87067-16-1

Rybka Publishers (2013) 978-80-87067-16-1 198

Kuchařka šťastného života, jejíž autorkou je uznávaná a vyhledávaná intuitivní tera­peutka a du­chovní učitelka Eva Michaličo­vá, zasvěcuje čtenáře do umění, jak smysluplně žít v souladu s vlastními pocity a podle vlastních receptů a jak dosáhnout vy­rov­nanosti a štěstí.
Autorka netradiční a originální formou vysvět­luje uni­verzální pravidla a zákony života a na základě vlastních zkušeností, jakož i zkušeností zís­kaných dlouholetou praxí předkládá návod a praktické recepty pro na­plněný a smysluplný život. V Kuchařce šťast­ného života se dozvíte, jak si zadělat na spokojenost, jak ne­chat správně nakynout hoj­nost, jaké pří­sady přidat do pevného partnerského vztahu či z jakých surovin je nezbytné upéci lásku Kniha nám pomůže odhalovat a postupně odstraňovat navyklé vzorce chování, které nám komplikují život vzorce, které se mar­ně pokoušíme změnit a které způ­so­bují, že nejsme šťastní a trápíme se. S Kuchařkou štastného života objevíme, jakou cestou se vydat, jak o sobě přemýšlet a především co dělat, aby náš život měl smysl a byl spokojenější. Jako červená nit se knihou táhne připome­nutí, že nic není zadarmo, nic se neděje bez našeho přičinění a žádné kvalitní voňavé a chutné jídlo nevznikne jen otrockým dodržováním či bezduchým kopírováním recep­tů, podle kterých se vaří v kuchyních jiných.

zdroj: http://knihy.abz.cz/prodej/kucharka-stastneho-zivota-jak-si-uvarit-zivot-podle-vlastnich-receptu (Založil/a: j.foxova)