Death Note - Zápisník smrti 11

Death Note - Zápisník smrti 11 Originální název: Death Note 11

Crew - 2014
ISBN: 978-80-7449-226-6

Crew (2014) 978-80-7449-226-6 214

Boj mezi Kirou a jeho odpůrci se pomalu, ale jistě blíží vyvrcholení. Smyčka se stahuje, štáb SPK míří do Japonska a semínko nedůvěry začíná klíčit i v řadách japonské policie. Podaří se Lightovi zbavit svých nepřátel - i nepohodlných spojenců? A co si počne s žárlivou Misou Amane? Ne nadarmo se říká, že zhrzená žena je horší pekla... (Založil/a: Lucecita)

togaf
  9. 1. 2015, 9:02
Stále doufám, že Light vyhraje, je geniální a (na rozdíl od antoniany) naprosto chápu, proč mu to ty ženský tak žerou :-D Né že bych mu to schvalovala, samozřejmě...a Misa Misa by už rychle měla umřít.
antoniana
  8. 11. 2014, 8:43
V tomto díle se prakticky nic neděje, přesto Óba dokázal neustále stupňovat napětí před finálovým soubojem. Pořád si říkám: Jak je možný, že to ty ženský Lightovi tak žerou? Moje nenávist k němu je čím dál tím hlubší. Near mi naopak přišel roztomilejší a bezbranější než obvykle. Jsem zvědavá na závěr celé série.