Chiromancie

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Eminent - 2014
ISBN: 978-80-7281-485-5

Eminent (2014) 978-80-7281-485-5 128

Jestli chcete poznat sami sebe, nemusíte chodit daleko. Chiromancii dnes využívají specialisté z oborů genetiky a psychiatrie jako jednu z diagnostických metod, protože struktura linií dlaně, a zejména jejich změny mohou upozornit na zdravotní problémy v raném stadiu nebo na jejich pravděpodobnou příčinu.
Každý z nás má mnohé ze svého osudu vepsáno ve svých rukách. Možná netušíte, do jaké míry je to pravda. Na vaší dlani si nepřetržitě vyměňují informace s mozkem stovky nervových zakončení a zároveň zjišťují odraz našeho energetického systému. Věděli to už naši předkové, kteří pochopili vztah mezi čarami našich dlaní a budoucností, která nás čeká.
S chiromancií se můžete setkat po celém světě v podobě mnoha kulturních variací. Moderní chiromanti často kombinují tradiční techniky předvídání budoucnosti s psychologií, holistickým léčitelstvím a dalšími alternativními metodami věštění.
Tato kniha vás provede všemi základními tématy z oblasti chiromancie. Dozvíte se, jak se provádí v praxi a co všechno byste měli vědět, abyste technice věštění z ruky porozuměli a aby do vašeho života přinesla informace o zdraví a životních událostech, které budete moci dále využívat.
Marcela Zlatohlávková je šéfredaktorkou týdeníku Spirit. O mantické metody se zajímá řadu let, vede kurzy a semináře, pracuje denně s lidmi, kteří chtějí nahlédnout jak do minulosti, tak budoucnosti. Mezi její obory patří i alternativní způsoby léčby, síla mysli a její ovlivňování pozitivním přístupem k životu a individuální karma. (Založil/a: Rutsuka)

Marcela Zlatohlávková Marcela Zlatohlávková