Nápoje pro zdraví

Nápoje pro zdraví

Levné knihy KMa - 2010
ISBN: 978-80-7309-902-2

Levné knihy KMa (2010) 978-80-7309-902-2 168

Domácí léčivé nápoje uzdravují někdy až zázračně. Chce to jen vědět, kterou bylinku nebo jiný dar přírody vybrat a jak z něj připravit lék, který nás zase postaví na nohy. Příjemné je na nich nejen užívání, ale i příprava. Vyzkoušené recepty na léčivé čerstvé ovocné, zeleninové a bylinkové šťávy, báječné léčivé sirupy, bylinkové čaje, tinktury, medicinální vína, ovocné likéry i něco ostřejšího. Rady a tipy. Abecední seznam nemocí a potíží a přírodních prostředků, které na ně zaberou. (Založil/a: Bred)

Richie
  25. 5. 2015, 12:26
Užitečná knížečka, která nám poradí, jak si připravit léčivé elixíry na prevenci i na pomoc při léčení různých nemocí a neduhů těla. Trochu mi sice vadila mírná propagace kravského mléka a cukru, ale jinak jsem našel mnoho zajímavých informací, jak která bylinka působí na lidské tělo.
Teď se ještě odstěhovat někam do panenské přírody a začít všechny ty bylinky pěstovat, ať je mám pěkně čerstvé a při ruce. :-)
70 %