Můj dlouhý běh

Můj dlouhý běh Originální název: Můj dlouhý běh

Nezjištěno / Jiné
ISBN: 978-80-260-6182-3

Nezjištěno / Jiné 978-80-260-6182-3

Životní příběh ultramaratonce Daniela Orálka. Z atletického kroužku v Židlochovicích až do cíle Spartathlonu. A ještě dál. (Založil/a: calamity-jane)

#běh

psychoklara
  20. 5. 2016, 14:33
Zajímavá, ale pro mě ne příliš motivující kniha. Spíš jsem si celou dobu říkala "Když ti to fakt nedělá dobře, tak proč to pořád děláš?" :) Alespoň že ten závěr vyznívá celkem pozitivně, oproti zbytku knihy.
Kaktus
  12. 1. 2016, 18:38
Příjemné, motivující, inspirující, zábavné! Jako amatérského běžce mě velmi bavila. V knize jsem si našel i další rozměr, a to rozměr nostalgický. Jelikož jsem se angažoval od 94 roku několik let jako malý kluk v organizování nejen běžeckých akcí v Brně.
Hodža Nassredin
  25. 11. 2015, 8:00
Prakticky moja druhá kniha od Luboša Brabca. Neviem, ako spolupracovali spolu s Danielom Orálkom, ale jeho rukopis je veľmi poznať a perfektne vtipne oživuje rozprávanie neuveriteľných- pre mňa ako bežca maratonov, bežeckých zážitkov tohto namakaného Moraváka!