Vaříme s Láďou Hruškou

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2600-1

Ikar (2014) 978-80-249-2600-1 160

Populární potravinový inspektor a reportér TV Nova Láďa Hruška vstoupil do povědomí českých diváků také jako kuchař a dokázal, že vařit se dá levně a přitom chutně. Sestavil sbírku unikátních a většinou jednoduchých receptů na přípravu domácího pečiva, mléčných výrobků, polévek, sladkých i slaných hlavních jídel, dezertů, moučníků a dalších dobrot doslova za pár korun. Zkuste třeba domácí loupák potřený jahodovou marmeládou s vínem ke snídani, na oběd pizzu z pomazánkového másla a ke kávě nugátové croissanty. Podráždíte chuťové buňky a potěšíte peněženku! (Založil/a: psychoklara)

Ladislav Hruška Ladislav Hruška
*13.02.1978

achilles
  27. 6. 2016, 15:37
Koukal jsem do toho paskvilu u tchýně. Já bych si to nekoupil, nevím proč je to zařazeno mezi knihy, tento pofidérní žánr by mohl být zařazen mezi časopisy o vaření, i přes to, že má jinou vazbu.
Cinik
  14. 12. 2015, 13:20
Koupit si takovouto kuchařku a vařit podle ní... To už je totéž, jako zdravit každého na potkání větou "Jsem idiot!"
knihomolcz
  30. 10. 2016, 10:02
,ladislave jelikos setris na vonavce naplnujes pytlik moci. Delali jsme podle tebe pastiku ja nevim asi te uzabiju kriple.
Marlowe
  30. 10. 2016, 9:23
Takový odpad bych snad ani nenazýval knihou. Vůbec se mi nechce věřit, že by se tohle skutečně prodalo v tak vysokém nákladu, jak nás informují média.
chiliman1
  22. 3. 2016, 18:29
jsem hrubě nespokojen! aď jde do *****!
kluci v akci jsou o 50% lepší než on! nesnáším ho je všude! kluci v akci se nevitahuju a jsou taky známí všude v ČR!
tester1
  3. 2. 2016, 3:17
Schází recept pro gurmány na "kohoutí tváře v páře". Hruška vytřel všem "kuchařům" čočky a dovedl si najít místo na trhu. Proč asi?