Moje kamarádka je koza nebeská

Moje kamarádka je koza nebeská Originální název: Beste Freundin, blöde Kuh

Albatros - 2003

Albatros (2003) 159

Miri a Joey jsou nejlepší kamarádky. Chodí stejně oblékané, poslouchají stejnou hudbu, dokonce i jejich morčata se jmenují stejně. Zkrátka a dobře, obě holky jsou jako dvojčata. S Joey se však zničehonic něco stane. Je jako vyměněná, zajímá se jen o kluky, o líbání a velikosti podprsenek a dělá všechno proto, aby se od své bývalé kamarádky odlišila. Miri je tím zaskočená, život, dosud snadno čitelný, se pro ni ze dne na den stane záhadou. Ještě nikdy se s kamarádkou nepohádala a najednou s ní Joey nechce ani mluvit! Miri chce na falešnici zapomenout a tak obrátí celý svůj život naruby: nakoupí si nové oblečení, začne hrát fotbal a najde si nové kamarády. Ke všemu se nakonec ještě zamiluje do Cobiho. A to neměla dělat, protože na něho má zálusk i Joey...koza jedna nebeská! (Založil/a: al-ma)

yanniss
  28. 9. 2012, 19:42
Knížka se mi opravdu moc líbila. Četla jsem jí v době, kdy jsem se opravdu podobala hlavní hrdince, proto mě knížka opravdu zaujala a ke knize se ráda vrátím.
Zuzanice
  29. 9. 2013, 13:59
Tuhle knížku jsem četla nejmíň pětkrát, opravdu ji zbožňuji do dneška a nikdy se této skvělé knihy nevzdám:D Kniha je psaná zábavně, čtivě.