Jak být v životě šťastnější

Jak být v životě šťastnější

Podtitul: Skvělé nápady na změny k lepšímu

Grada - 2010
ISBN: 978-80-247-3510-8

Grada (2010) 978-80-247-3510-8 208

Také toužíte být šťastní, vyzařovat energii a mít trvale lepší náladu? Více se radovat ze života, více se smát, zažívat více příjemných chvil, být úspěšnější v životě, práci a ve vztazích? Tato úžasná knížka vám pomůže osvojit si nové návyky v chování a prožívání, které vás podpoří na cestě k dlouhodobému pocitu štěstí a naplnění. Štěstí nepřichází shůry, ale záleží na nás, na tom, co děláme, říkáme, kam jdeme, co si myslíme a čemu nasloucháme. V úvodním Dotazníku štěstí nejprve zjistíte, jak si se svým pocitem osobního štěstí stojíte. Krok za krokem budete následně postupovat po jednotlivých stupních Schodiště štěstí a zkoumat své Okolí, Chování, Schopnosti a dovednosti, Hodnoty a názory, Identitu, abyste se dobrali Smyslu života a zjistili, co v jednotlivých oblastech můžete změnit a jak prožít spokojenější a šťastnější život. (Založil/a: Kůstka)