Dosled spárkaté zvěře

Dosled spárkaté zvěře

Podtitul: ráže, míření, nástřelová znamení

Originální název: Vor und nach dem Schuss

Grada - 2010
ISBN: 978-80-247-3473-6

Grada (2010) 978-80-247-3473-6 128

V tomto praktickém rádci jsou důležité dlouholeté zkušenosti profesionálního myslivce a autora řady titulů myslivecké literatury Bruno Hespelera. Po čtyři desetiletí vodíval po pobarvené stopě vedle barvářů a rakouských hladkosrstých brakýřů také křepeláky, německé lovecké teriéry i jezevčíky. Tato praxe stejně jako autorovy obsáhlé záznamy o účincích nejrozmanitějších ráží a reakcích postřelené spárkaté zvěře se staly základními stavebními kameny této knihy. V krátkých a snadno pochopitelných textech autor objasňuje všechny aspekty střelby na spárkatou zvěř, abychom se tak mohli vyvarovat závažných chyb. Přináší nám to nejdůležitější z mysliveckého řemesla přizpůsobeného současným podmínkám - tak, jak ho každý myslivec musí ovládat. Text doplňují početné barevné fotografie a ilustrace. (ráže, míření, nástřelová znamení) (Založil/a: dadlinka)

Bruno Hespeler Bruno Hespeler