Kategorie: Stvůry 1

Kategorie: Stvůry 1 Originální název: Category: Freaks 1

Zoner press - 2009
ISBN: 978-80-7413-059-5

Zoner press (2009) 978-80-7413-059-5 191

Nadpřirozené jevy a podivné události nejsou pro Asagiho Nanamiho a jeho spolupracovníky z Výzkumu nadpřirozených jevů žádný problém. Výskyt stvůr narůstá a tak musí Asagi a jeho kolegové - Naoki, Tokiko a Mahime - pomáhat při řešení několika důležitých případů. Stvůry jsou bytosti, které dokáží ovládnout lidi a parazitovat na jejich slabostech. Ani Asagi a jeho parta však nejsou obyčejní lidé - každý z nich je vybaven speciální schopností k potírání stvůr. Buďte svědky jejich paranormálních dobrodružství!

Tato kniha je vytištěna ve stylu „manga", v autentickém japonském formátu zprava doleva. (Založil/a: Astrak)

#manga

Shax
  28. 10. 2011, 22:58
Nadpřirozeno v mangách, nic nepřirozeného a to mě baví. Krásný styl kresby i vyprávění, mám doma celou sérii a ráda se v ní opětovně rochním.
Desmond
  27. 1. 2014, 11:25
Z několika povídek v knize obsažených mě zaujala jen ta poslední. Jako jediná měl jakýs takýs hororový nádech. I když ve srovnání s asijskými horory a duchařinou všeobecně (v rámci filmů, literatury i komiksů) jde o věc neoriginální a předvídatelnou. Uvidím, jestli Stvůry změní můj dojem po přečtení druhého dílu.