Úspěšná smolařka

Originální název: Queen of Babble

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-367-3

BB art (2008) 978-80-7381-367-3 304

Lizzie Nichols má problém. Nejde o to, že by v nejmenším netušila, co si počít se životem, anebo že peníze určené na nájemné roztomilého bytečku na Manhattanu právě utratila za letenku do Londýna, kde hodlá navštívit svého dávného přítele Andrewa… K čemu je plánovat si budoucnost, když to udělala zase? Víte, Lizzie totiž neudrží jazyk za zuby. Nejde o to, že na sebe prozradí kdeco. Ona totiž vybrebentí úplně všechno!
Takže když tentokrát opět otevře ústa, a třebaže to myslí dobře, Andrew se rozpálí doběla a Lizzie se ocitá v Londýně úplně sama. Bez přítele, bez střechy nad hlavou; a datum odjezdu na její nevratné letence se nedá změnit.
Naštěstí je tu Shari, Lizziina nejlepší kamarádka ze školy, která s přítelem Chazem pobývá přes léto v jižní Francii, kde zajišťují svatby. Jeden telefon a Lizzie sedí ve vlaku do Souillacu. Koho zajímá, že v životě necestovala bez doprovodu a neumí slovo francouzsky? Stačí jediný pohled na nádherný zámek Chateau Mirac – nemluvě o Lukovi, nádherném synovi majitele – a je unešená. Shari a Chazovi se dá věřit, že udrží tajemství, ne tak Lizzie. Netrvá dlouho a Luke ji nenávidí, nevěsta je v slzách a zdá se, že Chateau Mirac je v ohrožení, že se z něj stane rehabilitační místo pro pacienty po liposukci. A jako by to nestačilo, bývalý přítel Andrew, který se nečekaně objeví, aby si údajně vyjasnil situaci (anebo alespoň požádal o půjčku), hrozí, že zničí vše, včetně Lizziiny šance najít si opravdovou lásku…
Pokud se jí ovšem podaří udržet jazyk za zuby, aby zachránila, co se dá. (Založil/a: barianna)

Lucianna
  24. 8. 2014, 4:12
No..co k této knize říct? Děj byl docela dobrý, místy zábavný, ale také nudný. S hlavní hrdinkou jsem dost bojovala. Přišla mi taková dost naivní. Ale jako oddechovka na pár hodin mi to stačilo.:-)