Dívka, 15: milá, ale praštěná

Originální název: Girl, 15: Charming But Insane

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-613-1

BB art (2009) 978-80-7381-613-1 200

Být patnáctiletá dívka není žádný med, zvlášť když zadek kyne a kyne a bujné poprsí pořád nikde. Kdyby aspoň nejlepší kamarádka nevypadala jak bohyně lásky. Ale co se dá dělat, když chce člověk někoho oslnit, tak na sobě prostě musí trochu zapracovat. Poněkud nesouměrná Jess nemá o nápady, jak vylepšit svůj zevnějšek, nouzi (a o trapasy taky ne). Podomácku vyrobená silikonová ňadra z polévkové konzervy a mikrotenových sáčků jsou naprosto dokonalá, ovšem jen do té doby, než…\r\n\r\nDívka, 15, milá, ale praštěná, 70 uhrů ve vlastní péči, mastné tmavé vlasy, mírně načichlá babiččinými kapkami do uší, zadek vypadá ve všem velký, prsa nikdy nevyhrají Miss mokré tričko, nepříčetné chvilky, věčně se nechává unášet fantazií, hledá božského kluka se zlatými ježatými vlasy, co září na hlavě jako koruna, s očima modrýma jako voda v bazénu a s úsměvem, který přivede k varu fazole v konzervě. (Založil/a: barianna)

kajas1993
  21. 8. 2012, 23:17
Kdybych tuto knihu nedostala tak trochu omylem jako dárek, nikdy bych se po ní nesháněla. Typické čtení pro dospívající dívky, které ale pobaví (hlavně v okamžicích, kdy si Jess povídá se svým poprsím :D).
Luciferka
  1. 10. 2012, 13:37
Tuto knihu jsem četla už dávno, ale díky humorným hláškám a kritizování její vlastní postavy se mi velice líbilo :)