Pekelné vynálezy

Originální název: Infernal Devices

Mladá fronta - 2009
ISBN: 978-80-204-1925-5

Mladá fronta (2009) 978-80-204-1925-5 324

Třetí díl Kronik hladových měst se odehrává šestnáct let poté, co se Tom s Hester usadili v Anchorage ve Vinlandu, kde se jim narodila dcera Wren. Wren poklidný život na jednom z mála bezpečných míst ve světě pustošeném válkou nudí natolik, že se nechá zlákat vidinou dobrodružství a z Anchorage odjede. Na cestách padne do rukou otrokářů, zjistí, jak se žije v Brightonu ovládaném primátorem Pennyroyalem a jaké to je ocitnout se uprostřed útoku Zelené bouře. Útok vede Stopařka Fangová pátrající po tajuplné Plechové knize, jež má údajně obsahovat kód k sestrojení ničivé zbraně. Podaří se Stopařce knihu získat? Kdo zachrání Wren ze zničeného Brightonu? (Založil/a: al-ma)

Minde
  2. 5. 2015, 9:08
Opravdu mě po přečtení 3 dílu mrzí že není přeložený 4 díl.... V angličtině ho opravdu nepřečtu a asi ani stejně neseženu, takže mi hold zbývá si přeložit o čem je :(