Virus

Virus Originální název: Germ

Talpress - 2008
ISBN: 978-80-7197-333-1

Talpress (2008) 978-80-7197-333-1 478

POKUD DÝCHÁTE, DOSTENE VÁS TO ... ! Byl vytvořen seznam 10 000 jmen tak, aby byl zničující účinek co největší. Významní obchodníci, ženy v domácnosti, politikové, celebrity, domovníci, děti. Nikdo z nich netuší, co se má stát ... ale všichni se stanou součástí nejstrašnějšího způsobu vedení války, s jakým se kdy svět setkal. Virus - pokročilejší forma viru eboly, byl geneticky upraven tak, aby napadal pouze ty lidi, jejichž DNA odpovídá kódům, které obsahuje. Ti, jejichž DNA neodpovídá, prostě chytnou jen chřipku. ale ti, kdo mají DNA souhlasící s kódem, se musí připravit na mnohem horší osud. (Založil/a: skjaninka)

Robert Liparulo Robert Liparulo

Maty38
  14. 10. 2014, 20:01
Pro mě musí být kniha uvěřitelná a tady jsem s tím měl od půlky docela značný problém. Takže prvotní nadšení rychle vystřídal pocit, že to autor trochu překombinoval a celý zazdil.
nathanaelka
  29. 8. 2013, 16:47
Tuto knihu jsem četla, napětí od prvních stránek do posledních. Zajímavé téma, bohatě popsané postavy, doporučuji si ji přečíst. Jen jsem čekala trochu jiný konec.