Urban games

Urban games

Podtitul: Hry, při kterých půjde o život

Originální název: Urban games
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-7504-129-6

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-7504-129-6 Vydáno jako e-kniha

20 dní.
20 soutěžících.
200 milionů.

Urban games se zprvu jeví jako další tuctová reality show s poutavým sloganem hry, při kterých půjde o život. Soutěžící si myslí, že mají skvělou příležitost zbohatnout a začít nový život, ale hned při prvním úkolu zemřou dva hráči…
Druhý úkol se nezadržitelně blíží. A tvůrci her pro ně mají přichystáno spoustu dalších překvapení…
Uzavření ve Městě, aréně, kde se celá soutěž odehrává, se vzápětí rozjíždí diváky bedlivě sledovaná hra o přežití. Kdo ze soutěžících vydrží až do samého finále a kdo nakonec podlehne?

zdroj: www.bezvydavatele.cz (Založil/a: Peetuliska)

Andrew Thomas Jurasek Andrew Thomas Jurasek
*20.11.1990

blaufik
  23. 10. 2016, 11:25
Celkově je kniha napsána doopravdy čtivě. Jak jednou začnete, tak máte problém knihu odložit. Díky tomu, že se vypravěči často střídají a v tom nejlepším vypráví zase někdo další, jsem byla nucena číst a číst. Byla jsem doopravdy zvědavá, jak to všechno dopadne, a zda-li mí oblíbení soutěžící dojdou až na konec hry a stanou se vítězi.
Katniss Lavender
  2. 8. 2015, 12:44
Nemám čtečku a nenávidím čtení knih na pc. Ještě žádná kniha mne nepřesvědčila o tom, že si zaslouží, abych si kvůli ní kazila oči... tedy až do teď. Jakmile jsem se do Urban Games začetla, nemohla jsem přestat. A stálo to za to!
sgjoli
  27. 11. 2016, 16:19
Urban Games jsou takovým mixem Hunger Games a Saw, ta podobnost tu v mnoha ohledech je, což by někomu možná mohlo vadit, ale já si tu kombinaci prostě užila (byť to může znít dost zvráceně). Nicméně čtenáři, kteří mají rádi vyvražďovačky a survivaly si v této knize rozhodně přijdou na své. Kniha je drsná, brutální, krvavá, Ondra se s ničím nepáře a nechává postavy umírat jak na běžícím pásu. Navíc píše velmi čtivě, takže vás kniha pohltí raz dva. Pokud máte slabé žaludky a nejste příznivci krváků, kniha s největší pravděpodobností nebude pro vás. Jinak doporučuju.
lenka40
  21. 9. 2016, 12:12
Jelikož jsem příznivec vyvražďovaček ,tak jsem se na tuto knihu hodně těšila. Musím přiznat , že jsem ze začátku byla zmatená co si o ní mám myslet. Něco mi tam chybělo ,ale nevěděla jsem co . Ale po přečtení celé knihy musím říct ,že se mi kniha líbila a konec jsem hltala ,abych se dozvěděla jak to dopadne.