Popření

Originální název: Denial

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-770-7

BB art (2006) 80-7341-770-7 245

Psychiatr Frank Clevenger, pracující pro policii, není žádný ideál muže. Má mnoho lidských slabostí a je si vědom toho, že často má dost co dělat sám se sebou. Proto má pochopení pro různé neřesti svých bližních. V čem bezpochyby vyniká, je profesionální poctivost a zájem o pacienty i o takové, které společnost odepsala. Jedné chvíle, kdy se noc láme v den, zazvoní na jeho nočním stolku telefon. Spěchá to. Zpočátku vypadá vše naprosto přehledně, ale všechno je jinak... (Založil/a: skjaninka)

Keith Ablow Keith Ablow
*23.11.1961

illy
  26. 4. 2014, 8:24
Že se mi to bude líbit jsem pochopil na druhé stránce, když si hlavní hrdina šňupne kokain. Příběh je fakt čtivý, jenže se nejedná o klasickou detektivku. Sledujeme Frankovi špičky a pády, podivný vztah a hlavně... Nevadí mi v knížkách popisy šuk..pardon milování (ani do ánusu), ale co je moc je moc. Tohle bylo zbytečně samoúčelné. Takže 4 hvězdy jen taktak.
strnecka
  16. 7. 2012, 6:41
Mě se to tedy moc nelíbilo. Kniha Psychopat od téhož autora mě celkem nadchla, ale tohle bylo zklamání. Hlavní hrdina je věčně nafetovaný, divné erotické scény, pochybný vývoj. Ne. Dočetla jsem to jen ze zvědavosti, ale není to můj favorit.