Jak získat ideální váhu

Jak získat ideální váhu
Originální název: Perfect Weight

PRAGMA - 2008

PRAGMA (2008) 134

Známý lékař a autor mnoha bestsellerů, Deepak Chopra, M.D., nám tentokrát ve svojí knize nabízí podrobný program sestávající z jednoduchých a přirozených postupů založených na vyváženém propojení mysli a těla, jejichž prostřednictvím můžeme dosáhnout svojí ideální tělesné hmotnosti. Kniha obsahuje dotazník k určení tělesné konstituce vycházející z tradiční indické lékařské vědy známe jako ájurvéda. Ájurvédské chápání lidského organismu je nesmírně hluboké. Seznámení se s tímto pojetím a vyplnění zmíněného dotazníku nám okamžitě otevírá přístup k pět tisíc let staré nauce o lidském zdraví. Na základě získaných vědomostí si čtenář, možná poprvé v životě, bude schopen stanovit, jaké jsou jeho skutečné tělesné potřeby a rytmy. Naučí se rozpoznávat, v čem tyto rytmy narušuje a jak je obnovit. A konečně získá prostředky k dosažení své ideální tělesné hmotnosti, aniž by musel procházet jakýmkoli fyzickým utrpením či stresem. (Založil/a: skjaninka)