Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Pán světla

48%
2 5
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Pán světla
Autor:
Originální název: Lords of Light

Nejnovější vydání:
Fuego - 2007
ISBN: 978-80-87124-22-2
Počet stránek: 187
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 9x v přečtených
v knihovně 2x v knihovně
k přečtení 1x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Fuego (2007) 978-80-87124-22-2 187

Američan Michael Aulden pracuje jako lékař na válkou sužovaném území Středního východu. Přivykl pohledu na zraněná a zohavená lidská těla, na nezměrnou bolest a utrpení fyzické i psychické. Není však připraven na ďábelské zlo, které se vymyká jeho dosavadním zkušenostem. Setkává se s ním v podobě mladého Proroka, jehož cílem je rozpoutat na válečném arabském území teror dosud nevídaných rozměrů a narušit tisíciletou rovnováhu mezi dobrem a zlem. A Michael Aulden je jedním z 36 vyvolených, kteří mohou Zemi zachránit a zastavit Proroka dřív, než rozpoutá apokalyptickou zkázu světa a uvrhne jej do chaosu a temnot pekla. Poutavý a působivý příběh, plný záhad a tajemství, vtáhne čtenáře do děje nabitého překvapivými zvraty a nenechá jej vydechnout. (Založil/a: skjaninka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

JarKun
40% 40% 40% 40% 40%
  5. 1. 2014, 18:34
Tak na osobu, která má patřit mezi 100 nejvlivnějších osobností planety jsem očekával trochu víc ... U knihy se mi střídaly stavy, kdy jsem pociťoval mrazení napětí, které se však vzápětí kamsi vytratilo. Asi několikrát jsem úplně ztratil nit a schopnost držet se nějaké linky a chápat, o čem to vlastně je. Možná kdyby tam bylo méně fantasy a více popis reality nebezpečného území, na kterém se příběh odehrává, ocenil bych to víc. Spousta otázek zůstala neodpovězena, nebo spíš byla v průběhu zcela zapomenuta. Takže největší záhadou pro mne zůstalo, zda se kniha jmenuje Pán světla ( což je na přebalu ) nebo Vládci světla ( což je na všech ostatních stránkách ). Škoda, že se nedožiju dalšího tisíciletí, protože pokud je to román pro nové tisíciletí, tak je možné, že pro pochopení zatím nenastal čas.
NikolaD
0%
  26. 1. 2015, 4:24
Pán světla? Vládci světla? A co to má vůbec znamenat? Je pravda, že knihu jsem četla už před nějakým tím pátkem, ale pořád si pamatuju to moje zmatení a nechápání smyslu téhle knihy. Takže NEdoporučuju, raději si přečtěte něco lepšího.