Konec záletné lady

Originální název: Konec záletné lady

Moba - 2009
ISBN: 978-80-243-3652-7

Moba (2009) 978-80-243-3652-7 227

Poklidnou hladinu idylického života v malebné anglické vísce Lonngemoor rozčeří zpráva o zmizení mladé, poněkud výstřední zámecké paní Cordelie. Její o mnoho let starší manžel Malcolm se obrátí s prosbou o diskrétní pomoc na své sousedy a přátele, Annie a jejího manžela Petera, oxfordského univerzitního profesora.Cordelie je však po nějaké době nalezena mrtvá a šéfinspektor Leyland záhy zjišťuje, že nešlo o pouhou nešťastnou náhodu. Za stejně podezřelých okolností zemře i zámecký podkoní Robertson a zanedlouho je zavražděn i Roger Wilkins, jeden ze zámeckých hostů. Ani on však není poslední obětí... (Založil/a: skjaninka)

Ignis
  1. 2. 2014, 22:38
Žádný zázrak, hlaví hrdinka je až otravně dokonalá ale evidentní stopy si prostě nevšimne a nevšimne. Považuju to za týrání čtenářů. Dočetla jsem to jen proto, že je to krátký a z naděje, že se stane zázrak a na konci se přece jen dostaví nějaké překvapení. Nedostaví.