Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka

Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka
Originální název: Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka

Albatros - 2005
ISBN: 80-00-01536-6

Albatros (2005) 80-00-01536-6 271

Autorka, dlouholetá redaktorka českých nakladatelství, zkušeným a zábavným perem popisuje, jak krůček po krůčku probíhala její asimilace v anglickém prostředí, kam se už jako dospělá žena před několika lety provdala. Pro čtenáře se stejným kulturním zázemím bude nesporně zajímavé a překvapující, když se dočte o všech typických anglických tradicích a zvyklostech, které autorku navzdory její jazykové vybavenosti a zkušenostem zaskočily či šokovaly - počínaje svatbou, hledáním a zařizováním domu přes návštěvu kadeřníka po činnost v oblíbených charitativních spolcích. (Založil/a: skjaninka)

Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 9:57
Další oddechová knížka od autorky:)Je tu popsán její začátek života v Anglii,její svatbě a co všechno kolem ní musela zařídit a o pořízení svého vysněného domu na venkově se svým manželem.Každý den jsem se těšila na večer,kdy půjdou kluci spát a já si budu moci zase přečíst několik stránek před spaním:)A rovnou se vrhnu na pokračování