Česká metafyzika

Originální název: Česká metafyzika

Dialog - 1999
ISBN: 80-86218-10-4

Dialog (1999) 80-86218-10-4 187

Autor, profesí klinický psycholog, přehodnocuje význam našeho snění podle životních prožitků konkrétních osob. Předpokládá totiž, že právě ve snu se naše vědomí může setkávat s jakousi nadčasovou dimenzí, v níž je rovnoměrně rozprostraněna minulost s přítomností i budoucností, takže nám snění může vyjevit zcela přesně i ty momenty našeho života, jež se ve skutečnosti odehrají třeba i za několik let, ale možná také proběhnou vzápětí po probuzení. Všechny autorovy hypotézy jsou doloženy prožitky mnoha konkrétních osob. Čtenářsky vzrušující se nepochybně ukáže i výsledek autorovy spolupráce s astrologem, v jejímž průběhu byly z hlediska astrologických konstelací a předpovědí analyzovány životní příběhy našich nejvýznamnějších prezidentů. Publikace obsahuje i nesmírně aktuální astrologické prognózy, zaměřené na osudy našeho národa a politiku státu v nejbližším období. (Založil/a: oldpilgrim)