Osud si s námi hraje

Osud si s námi hraje
Originální název: Osud si s námi hraje
Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Dialog - 2001
ISBN: 80-86218-47-3

Dialog (2001) 80-86218-47-3 216

V této knize autor zdokumentoval čtivou a srozumitelnou formou řadu konkrétních případů a událostí z nedávné doby, aby upozornil na trvalou existenci a efektivní funkčnost "nadpřirozena", s nímž se my všichni na určitých úrovních (aniž bychom případně chtěli) setkáváme v každodenním životě. Věříme-li například ve smysl svého osudu či v neodvratné načasování životních událostí, případně v možnost vlastním chtěním aspoň zkorigovat jednou už danou životní realitu, pak můžeme svou životní cestu usměrnit natolik, aby nás příli nebolela a byla pro nás podstatně příjemnější.
Rovněž se tak můžeme vyhnout zbytečnému zlu, konfliktům, nenávisti, nemocem a nehodám nebo příliš zoufalému a bolestnému konci. I když třeba nežijeme právě velkolepý život a zřejmě nakonec beztak zemřeme v jednou už dané době, může být naše životní pláň příjemnější a méně vyprahlá, můžeme častěji prožívat radost a dokonce i pronikavé štěstí z poznání, že jsme své mnohdy nelehké životní úkoly splnili vědomě a soustředěně, a přispěli jsme tak nejen k vlastnímu zdokonalení, ale i obecné harmonii. (Založil/a: oldpilgrim)

#záhady