Ronnie

Ronnie Originální název: Ronnie

Motto - 2008
ISBN: 80-7246-401-9

Motto (2008) 80-7246-401-9 272

Ronnie O’Sullivan má výjimečné nadání a neuvěřitelný talent. Jeho mimořádná kariéra však byla poznamenána řadou osobních problémů – drogami, alkoholem, rvačkami, depresemi, nízkou sebedůvěrou, s nimiž bojoval mnohem hůř než se soupeři u snookerového stolu.
Už v deseti letech byl považován za geniálního hráče. Překonával jeden rekord za druhým, ale zároveň se musel vyrovnat s tím, že jeho otec byl odsouzen za vraždu na doživotí a i jeho matka strávila řadu měsíců ve vězení za daňové úniky. Ronnie vystoupal do závratných výšek úspěchu a vzápětí se propadl do pekel, odkud se znovu vynořil jako šampion. Dokázal vyhrát turnaj s neuvěřitelnou lehkostí, ale také vypadnout v prvním kole s mnohem slabším hráčem.
Ronnie otevřeně líčí své úspěchy i pády, svou cestu k vrcholu a téměř i k sebezničení. (Založil/a: radúz)

Ronnie O'Sullivan Ronnie O'Sullivan
*05.12.1975

ready19
  3. 4. 2014, 10:43
Knížka pro fanoušky Ronnieho. Docela mě překvapil, hodně dobře se to četlo...jen škoda, že nedal více nahlédnout do svých milostných vztahů.