Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Život mezi životy

100%
5 4
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Život mezi životy Originální název: Life between lives

Nejnovější vydání:
Nakladatelství Tomáše Janečka - 1992
Počet stránek: 188
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 5x v oblíbených
v přečtených 9x v přečtených
v knihovně 6x v knihovně
k přečtení 4x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nakladatelství Tomáše Janečka (1992) 188

Populární zpracování experimentů torontského psychiatra s tzv. hypnotickou regresí. Kniha obsahuje teoretickou část, která objasňuje, jak funguje reinkarnace a co se děje v "bardu" a šest reinkarnačních anamnéz. (Založil/a: oldpilgrim)

(více)  
Joe Fisher Joe Fisher
*??.??.1947 - †??.??.2001

Joel L. Whitton Joel L. Whitton
*??.??.1945


KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Mariana.
100% 100% 100% 100% 100%
  21. 4. 2015, 3:02
Je zajímavé, že každého z nás trápí, co je po smrti. Proč po tom lidé nepátrají víc? Z pohodlnosti? Ze strachu? Jsou lidé zvyklí pasivně stát, místo aby konfrontovali hluboce zažité pravdy a vzorce? V jiných kulturách smrt není nic špatného. Není oplakávána. Je hluboce ctěna/vnímána. Strach ze smrti v této společnosti: Přirozené. Strach ze smrti ve skutečnosti: Velmi nepřirozené. Nikoliv z hlediska instinktů a evoluce jeskynních lidí :-), ale z principu vyššího. Strach z neznáma. Toto je jedna z nejúžasnějších knih, které jsem kdy četla. Kniha, která mi dala odpovědi na otázky bez různých rozporů. Whitton v knize popisuje zážitky pacientů po odchodu z těla, a podrobně popisuje, co je po onom jediném známém tunelu... Průvodce/ Tribunál soudců// Učebna.... Když se člověk zamyslí, podobná jakékoliv filozofii, protože CEST JE MNOHO, VRCHOL JEDEN. Platonovo podobenství o voze -- kdy člověk letí a je skopnut dolu z ideálního světa . Jeskyně. Aristoteles. Všichni jeden a ten samý kořen.

Kniha, kterou by si měl přečíst každý a následně žít VOLNĚJI. Druhá část knihy je věnována konkrétním zážitkům pacientů a následkům, které mají v tomto životě díky těm minulým.

-- komentář evidentně napsal člověk hluboce věřící v reinkarnaci, jakožto dítě konfrontován se smrtí, neustále o ní teoreticky přemítající ve věku, kdy si ostatní hráli s bábovkami ... člověk, který došel k tomu, že karma je jediný spravedlivý systém // v jiném světě nespravedlivém, jak nabízí křesťanství by žít nemohl a nechtěl... A postupem času poznal, že je tomu skutečně tak.. Nicméně způsobem, který nebude prezentovat na netu.

Takže říkám: že nejsem sice úplně objektivní, protože tento systém a nazírání na reinkarnaci jako jediné východisko mi je a vždycky byl blízký, nicméně přesto jsem hluboce přesvědčena, že knihy jako tyto je skutečně potřeba číst... Třeba by na sebe lidé nebyli tak zlí...? :)

Kniha má jedinou vadu -- a to, že se nedá sehnat... Nicméně si myslím, že její poselství by mělo znít dál -- takže když se vás sejde třeba 10, vymyslím, jak ji k vám dostat :-).
oldpilgrim
100% 100% 100% 100% 100%
  14. 6. 2010, 18:00
Sonda do života v "mezidobí", tj. existenci mezi životy zde na Zemi. Velmi zajímavé případy lidí z regresní hypnózy psychiatra Whittona.