Bazil Zlomený palcát

Fantom Print - 2010
ISBN: 978-80-7398-068-9

Fantom Print (2010) 978-80-7398-068-9 447
Fantom Print (2000)

První kniha série Bazil Zlomený Palcát.

Do města Marneri se stahují z okolních vesnic bojoví draci. Právě nadešel čas každoroční slavnosti díkůvzdání za Velké kouzlo, jež chrání městské hradby již po staletí.
Bojoví draci slaví způsobem sobě vlastním - souboji v aréně. Tak obhajují svou válečnickou čest. Mezi soupeřícími draky je i Bazil Zlomený Palcát a jeho dragonýr Relkin. Ještě netuší, že osud pro ně připravil daleko větší dobrodružství, než jen pouhé souboje v aréně...
Tento rok žádné oslavy však nepropuknou. Temní mágové z Padmasy stvořili neuvěřitelně kruté monstrum, známé pouze pod jménem Temný vládce... (Založil/a: Geri.g)

Christopher Rowley Christopher Rowley
*??.??.1948

Esther Darnett
  2. 12. 2013, 9:27
Pro mě nejlepší díl s Bazilem. Středověké fantasy s draky jak má být. Nechybí tu city ani nelítostné boje na meče.
jewix
  19. 10. 2011, 11:42
Asi nejlepší a nejpoutavější díl celé serie.Čte se svižně a příběh velice dobře plyne.S každým dalším dílem jde kvalita (aspoň u mě) o něco níž.