Já jsem

Já jsem Originální název: Já jsem

Nezjištěno / Jiné - 1997
ISBN: 80-902177-1-0

Nezjištěno / Jiné (1997) 80-902177-1-0 192 Nakladatelství: Praha

Autorčina druhá kniha je zaměřena na poznání vyšších světů a ukazuje, jak hluboce souvisí všechno se vším a jak se každý musí snažit splnit svůj úkol zde na Zemi.

Autorka se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají.

Nabízí nový způsob myšlení, jímž by bylo zmírněno utrpení lidí a pochopen smysl života. Celý život se snažila poznávat zákony Vesmíru a předávat je dalším lidem.

Její vypracovaná metoda, kterou nazvala hlubinná terapie, jí umožnila odkrýt celou řadu zákonitostí hlubokého podvědomí. Dobrala se důvodů mnohých depresí, duševních poruch, narušených vztahů mezi lidmi a poznala, že naše útrapy a těžkosti nepramení pouze z tohoto života, ale že je nutno najít jejich příčinu i v čase zpět, v minulosti i v minulých životech.

Stěžejní základ práce, štěstí lidí a klid na Zemi, spatřuje v oblasti duchovního obrození.

Její přednášková činnost je rozšířena po všech místech naší země a slyšely ji již tisíce lidí. Svými články přispívá rovněž do několika časopisů a novin a vídáme ji i na televizních obrazovkách. (Založil/a: oldpilgrim)

Marta Foučková Marta Foučková
*14.09.1937

oldpilgrim
  15. 6. 2010, 18:42
výborná kniha umožňující objasnit zákonitosti karmického vývoje pomocí hlubinné regrese do minulých životů.
Luci-ye
  20. 10. 2014, 22:42
Jak už bylo řečeno, vskutku výborná. :-) Obsahuje méně výpovědí, což pro mne bylo trochu zklamáním, nicméně stojí za to si ji přečíst.
Sychar
  20. 2. 2014, 19:57
Knihy Jsem Já jsem by si měl přečíst každý a hned by bylo na světě líp. Naše nejznámější ezoterička shrnula v těchto knihách svoji dlouholetou praxi léčení tisíců lidí pomocí hypnotické regrese. Marta Foučková, Joel Whitton, Ian Stevenson, Edgar Cayce a stovky dalších osvícenců tímto způsobem pomáhají všem lidem pochopit pravou podstatu lidské duše a zodpovídá všechny otázky, na které empirická věda nezná logicky odpovědi. Doporučuji všem.