Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Mnoho životů, mnoho Mistrů

83%
4 35
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Mnoho životů, mnoho Mistrů Originální název: Many Lives, Many Masters

Nejnovější vydání:
Metafora - 2005
ISBN: 80-7359-015-8
Počet stránek: 153
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 8x v oblíbených
v přečtených 60x v přečtených
v knihovně 18x v knihovně
k přečtení 19x k přečtení
právě čte 2x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Metafora (2005) 80-7359-015-8 153

Autor téhle knížky měl zavedenou psychiatrickou praxi, spokojené manželství a klidný život. To všechno ovšem jen do chvíle, než do jeho ordinace vstoupila Catherine, mladá žena trpící úzkostí a děsem z celého světa. Když nepomohla standardní terapie, rozhodl se její lékař přistoupit k hypnóze. Jaké však bylo jeho překvapení, když pacientka místo zážitků z raného dětství začala popisovat situace, lidi a události, které se odehrály dávno před jejím narozením. Catherine v hypnotickém stavu doslova cestovala časem, od prehistorických jeskyní přes paláce starověkého Egypta až do soudobých válečných časů. Jenže to ještě nebylo všechno. Catherine se dostala do jakéhosi bezčasí mezi životy, odkud přinášela vzkazy od vyspělých duchovních bytostí, Mistrů, kteří bdí nejen nad námi, ale nejspíš i nad celým světem Dr. Weiss nabyl jistoty, že to, co se před jeho očima odehrává, je prostě pravda, a jako první se pokusil skloubit fenomén až dosud odkazovaný do říše fantazie s věcnou a chladnokrevnou vědou. (Založil/a: oldpilgrim)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

skranak
60% 60% 60% 60% 60%
  4. 9. 2013, 19:57
Mám podobný názor,kniha mě v půlce začala nudit.A moc tomu nevěřím,že se to opravdu stalo.Přesto doporučuji přečíst,aby si udělal každý svůj názor.
Lizard
  30. 8. 2012, 22:59
Autor zde popisuje své terapeutické metody - léčbu hypnózou. Jeho pacientka se vrátila do svých minulých životů a zprostředkovala mu informace od "duchovní entity", čímž potvrdila reinkarnaci. Kniha je však víceméně psána jako přepis nahrávek z terapie - otázka X odpověď. Zhruba uprostřed knihy jsem se začala nudit. Kniha mě zklamala, čekala jsem od ní více.
Mistwraith
60% 60% 60% 60% 60%
  14. 12. 2013, 11:42
Kniha se mi líbila, velmi příjemně se četla. Styl přepisu nahrávek s kombinací vlastního názoru autora mi zcela vyhovoval a zajišťoval jistou dávku svěžesti. Otázka pravdivosti a důvěryhodnosti "mluvení Mistrů k autorovi" je pro mne však poměrně relativní...
i-infinite
60% 60% 60% 60% 60%
  19. 8. 2012, 12:31
Zajimavé počtení. Tohle téma mě velmi zajímá. Ovšem chvílemi mi to opravdu přišlo vymyšlené, co se Mistrů týče, když začali promlouvat k doktoru Weissovi.