Vraždy slavných

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2517-3

Knižní klub (2009) 978-80-242-2517-3 195
Knižní klub (2004)

Vražda je vždy něco nečekaného, zlého, co přetrhne život uprostřed rozdělané práce, uprostřed vizí a snů. Tak skončil život Johna Lennona, Gianniho Versaceho, císařovny Sisi, sv. Václava či Albrechta z Valdštejna. Kniha Vraždy slavných přináší opět na sto napínavých příběhů z pera Libora Budinského, který v Knižním klubu už vydal úspěšné tituly Sebevraždy slavných, Popravy slavných a knihu Deset prezidentů. Zatímco popravení na svůj konec čekali a sebevrazi se pro něj dokonce sami rozhodli, vraždy nás šokují svou nenadálostí. V knize Vraždy slavných poznáte, že skutečnost může být stejně strhující jako nejbujnější fantazie. (Založil/a: peetrah)

vladislaus
  26. 9. 2013, 13:48
Stručně jsou popsány vraždy různých osobností a často i jejich vrahů. Některé případy jsou velmi dobře známé, jiné méně a právě ty mne zaujaly nejvíce. Knihu bych doporučil.