Posel duchovních světů

Posel duchovních světů

Eminent - 2006
ISBN: 80-7281-242-4

Eminent (2006) 80-7281-242-4 178

Na zprávách, které Gordon Smith předává, není nic nejasného. Je bezesporu největším současným britským médiem. Dvě stručné věty z britského deníku Daily Mail výmluvně vypovídají o neobyčejných schopnostech muže, který přinesl tisícům lidí jistotu z druhého břehu. Dokázal obstát před seriózními badateli i zvědavci a šokoval svou přesností. Během výpovědí, které předává ve stavu jasnozřivého vytržení, uvádí přesná jména, adresy, události a popisy, které skutečně odpovídají životu oslovených lidí i těch, kteří je opustili. Kniha Posel duchovních světů je fascinujícím vhledem do jeho jasnovidných zážitků, zkušeností, poznatků a schopností. Sám v úvodu své knihy říká: To, co dělám, pro mě mnoho znamená. Snažil jsem se o tom napsat co nejupřímněji. Lidé, kteří mě vyhledávají, touží často po setkání s milovanou osobou, jež odešla na onen svět. Přicházejí se zlomeným srdcem. Nevědí kudy kam. Doufám, že tato kniha přinese útěchu a ujištění, že existuje posmrtný život, a to nejenom pro ty, co tu už s námi nejsou, ale hlavně pro ty, co zůstali opuštěni a utrápeni. Když mě někdo chválí za mé schopnosti, odpovím mu: Já nejsem důležitý; důležité je to, co mi dovolí udělat svět duchů pro druhé. (Založil/a: oldpilgrim)

Gordon Smith Gordon Smith
*??.??.1962