Na vlastní oči

Originální název: Through My Eyes

Eminent - 2008
ISBN: 978-80-7281-347-6

Eminent (2008) 978-80-7281-347-6 136

Gordon Smith patří mezi nejznámější média na světě. Léčí lidi, kteří jsou ochromeni smutkem, ukazuje truchlícím, že život jejich milovaných zesnulých neskončil smrtí. Je to něco, co dělá tohoto muže naprosto výjimečným.
V této neobyčejně silné a inspirativní knize nechává čtenáře nahlédnout na vnější a vnitřní skutečnosti svýma očima. Pootevírá nám dveře do svého života a provází světem plným duchů. Vysvětluje přitom, jak to vypadá, když skrze něj přicházejí a odpovídá na otázky, které nejčastěji pronásledují pozůstalé. Mnoho lidí se bojí, že zemřelí odešli do pekla nebo jsou nenávratně zničení, že mezi nimi a blízkými zesnulými zůstalo něco nedořečeného. Gordon Smith vyléčil srdce mnoha lidí a řada z nich souhlasila s tím, aby jejich příběh zazněl v této knize. Doufají, že tak přinese naději dalším lidem, raněným smutkem ze smrti blízkých. Ve své knize nabízí moudrost, útěchu a také praktické rady statisícům svých čtenářů. (Založil/a: oldpilgrim)

Gordon Smith Gordon Smith
*??.??.1962