Život s Madonnou

Život s Madonnou Originální název: Life With my Sister Madonna

Baronet - 2008
ISBN: 978-80-7384-172-0

Baronet (2008) 978-80-7384-172-0 310

Madonna zblízka, tak lze charakterizovat mimořádnou vzpomínkovou knihu jejího bratra, který s ní čtyřicet sedm let vyrůstal, pracoval a také nejlépe porozuměl nejslavnější ženě naší doby.
Po většinu její hvězdné kariéry stál Christopher své sestře po boku a zaujímal významnou pozici postupně jako tanečník na scéně, osobní asistent pečující o její garderobu i bydlení, a organizátor jejích vystoupení. Pokud by si někdo myslel, že se o Madonně ví vše, bude překvapen. Pouze Christopher může plně a po pravdě popsat dramatický příběh a skutečnou ženu ukrytou za fasádou pečlivě připravované role. Christopher podává živý a detailní obraz Madonnina života a ve svém překvapivém vyprávění si neklade žádná tabu. (Založil/a: PorterIce)

Christopher Ciccone Christopher Ciccone
*22.11.1960

Wendy Leigh Wendy Leigh
*1950

veronica 01
  30. 11. 2011, 16:11
Kvůli tomu, jaký se okolo téhle knihy dělal humbuk, jsem od toho čekala víc. Alespoň je všechno doplněno o skvělé fotky, které se dají najít jen v téhle knize.