Safira

Safira Originální název: Harem Girl

Alpress - 2009
ISBN: 978-80-7362-649-5

Alpress (2009) 978-80-7362-649-5 288

Safira vstoupí do služeb velkého šejka, aby vyučovala jeho děti. Pán je uchvácen její krásou a žádá si ji do svého harému. Dívka je zasvěcována do umění fyzické lásky a během dlouhých příprav prahne po jeho dotecích. Když konečně přijde ten den, kdy je předvedena před šejka, Safira kromě spalující vášně pozná i žár opravdové lásky a stává se klenotem šejkova harému. Jak se vypořádá s nekalými intrikami, které provázejí její přeměnu v ženu (Založil/a: PorterIce)

Dominie
  24. 9. 2010, 23:08
Nádherná kniha s krásnými popsanými erotickými scénami. Ale to by nebyla otrokyně, kdyby tam nebyly i scény jakožto mlátění bičem, to ale u jednoho kupce. Jinak v palácu pána nejsou žádné biče, jen hýčkání a láska. Super kniha.
sauzie
  5. 1. 2013, 22:05
Ne, že by se to četlo špatně, ale nějak mě to zase neoslovilo. Poměrně hodně erotické čtení, ale já nějak těm "harémům" nemohu přijít na chuť...:-)
Digi
  11. 8. 2014, 20:29
Kniha se četla hezky. Erotické scény jsou živě popsány. Zajímavý popis harému, šejka a z větší části přátelství mezi "konkubínami" :)
Muficek01
  16. 7. 2011, 21:03
Knihu mohu opravdu jen doporučit, erotické scény jsou živě popsány. A celý děj je velice zajímavý a čtivý. Kniha mě uchvátila, už dlouho jsem nic tak pěkného a zajímavého nečetla :D