Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Skrytá akta

80%
4 9
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Skrytá akta
Autor:
Originální název: Net Force - Hidden Agendas
Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Nejnovější vydání:
BB art - 2000
ISBN: 80-7257-214-8
Počet stránek: 294
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 28x v přečtených
v knihovně 8x v knihovně
k přečtení 4x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
BB art (2000) 80-7257-214-8 294

Na knize spolupracovali Tom Clancy a Steve Pieczenik.

Druhá kniha série Net force. Knihy následují v tomto pořadí: Net Force, Skrytá akta, Noční pohyby, Bod zlomu, Bod dopadu, KyberZemě, Střídání stráží, Válečný stav, Archimédův efekt a Odrazový můstek.

Ve druhém pokračování románové řady Toma Clancyho Net Force se opět setkáváme s velitelem tohoto oddělení FBI Alexem Michaelsem, jeho asistentkou Toni Fiorellaovou, Jayem Gridleyem a dalšími hrdiny dílů prvního.
Stojí před nimi složitý úkol: vypátrat, kdo má na svědomí řadu zveřejnění přísně tajných informací na Internetu. Kdo odhalil totožnost všech amerických špiónů, za což někteří z nich zaplatili životem? Kdo umožnil teroristům přístup k radioaktivním materiálům?
Alex Michaels musí v této nesnadné pozici předstoupit před nepříznivě nakloněný senátní výbor, jemuž předsedá senátor J. R. White, a vysvětlit a obhájit samotnou existenci svého oddělení.
Mimo tyto pracovní problémy musí však Michaels řešit vnitřní rozpor ohledně svého vztahu k Toni Fiorellaové a své bývalé ženě.
Zatím se však na síti objeví nový virus, jehož působením zavládne ve federální finanční soustavě naprostý chaos. Jayi Gridleyovi se naštěstí podaří ve spolupráci s Joanne Winthropovou zjistit, že onen virus má vlastně sloužit jen k odlákání pozornosti federálních úředníků. A nejen to: rovněž zjistí, odkud tento zákeřný virus pochází a kdo na jeho existenci vydělal. Všechny stopy najednou začínají vést k Thomasi Hughesovi, asistentovi senátora Whitea. Ten je teď ale na pracovní návštěvě v Africe, a jeho asistent by tam měl být s ním. Zbývá tedy už jen provést urychlenou přípravu a operace v terénu, pod velením plukovníka Johna Howarda, může začít...

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace