Mrazivý chlad

Originální název: Chill Factor

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-249-0989-9

Ikar (2007) 978-80-249-0989-9 407

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro za sebou zanechala bývalý život. S tím se však Dutch nechce smířit, a tak se snaží využít příležitosti, kdy Lilly uvízne za sněhové vánice v jejich bývalém srubu, a spěchá jí na pomoc. Pohání ho i žárlivost, protože Lilly je ve srubu s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym, kterého nešťastnou náhodou srazila vozem na zledovatělé horské silnici. Kdo je vlastně záhadný Ben Tierney? A proč byl uprostřed vánice na horském úbočí? Sled vyhrocených situací odhalí nejen vztahy hlavních postav tohoto strhujícího příběhu, ale i spodní proudy v životech dalších obyvatel městečka. (Založil/a: lera)

Kůstka
  21. 4. 2012, 18:54
Celkem to trvalo než jsem se propracovala ke konci, ale stálo to za to. :) Konec vždycky hltám a neodtrhnu se.. Ale musim říct, že méně podrobností by neuškodilo.. třeba v postavách FBI jsem se celkem ztratila ze začátku. :D
moonchild
  7. 11. 2013, 17:23
Poklidné horské městečko Cleary báhle zažívá sérii únosů mladých žen.Po stopě neznámého pachatele se vydává šéf místní policie.
mysinecka86
  19. 3. 2013, 18:03
První kniha od této autorky, kterou jsem se rozhodla na základě hodnocení přečíst a tolik mě nadchla, že se Sandra Brown stala mojí oblíbenou autorkou. Postavy, příběh a hlavně milostné části výtečně napsané. Těším se až si přečtu další knihy.
oorange
  20. 8. 2011, 21:11
Jedna z nejhorších knížek které jsem od autorky četla. Už od začátku byl velý příběh až moc překombinovaný. Vrach ze všeho vyšel mnohem líp, než bývalý manžel hrdniky, který si takový osud nezaloužil. Zbytečné tajnůskářství vytvořilo z knihy docela nesmyslný příběh a ještě ke všemu zbytečně dlouhý.
matylda86
  15. 4. 2011, 14:26
Moc krásný a zajimavě propletený příběh, kdy jsem měla problém se od knížky odtrhnout. Ráda si tuto knížku někdy opět přečtu. Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zichisek
  12. 10. 2011, 11:18
Tato kniha se mi moc líbila.Příběh byl poutavý,zajímavě propletený.Kniha se četla jedním dechem a byla velmi napínavá.Doporučuji!
Neonka
  14. 3. 2012, 10:43
První kniha, kterou jsem od autorky přečetla na doporučení. Moc jsem si od ní neslibovala, protože mi přišla jako červená knihovna. Ale nakonec jsem ji přečetla jedním dechem, super příběh a propletenost. Doporučuji.