Originální název: Angel Therapy

Synergie - 2010
ISBN: 978-80-7370-135-2

Synergie (2010) 978-80-7370-135-2
Synergie (2006) 978-80-7370-115-4 283

V této knize vám doktorka psychologie a andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší poselství útěchy a duchovního vedení z andělské říše. Andělé vám mohou pomoci zvládat negativní emoce a obtížné životní situace. Naučíte se, jak s anděly komunikovat, žádat je o pomoc a žít s nimi. Dozvíte se také, jak zjistit jejich jména a jak jim umožnit, aby se váš život zázračně proměnil. (Založil/a: skjaninka)

Doreen Virtue Doreen Virtue
*29.04.1958

jatox
  3. 5. 2012, 22:04
Těžký tohle hodnotit... Větší část knihy vlastně ani není autorčino dílo((: hehe
Myslim, že každej si tam najde, co potřebuje. Když chce. Občas mi přišlo, že obsahy jednotlivejch kapitol moc neodpovídaj danýmu problému, ale to tak třeba vypadalo jen povrchově.
Jako rozhodně to není pro každýho... ale podstata vyjádřená byla a jsou tam hezký myšlenky. A taky je to přecejen terapie. Prominu proto opakování různejch věcí.