Poslové světla

Poslové světla

Podtitul: Co vám chtějí sdělit vaši andělé

Originální název: Messages From Your Angels

Synergie - 2015
ISBN: 978-80-7370-335-6

Synergie (2015) 978-80-7370-335-6 318
Synergie (2014) 9788073703356 320
Synergie (2007) 80-86099-95-4 318
Synergie (2007) 978-80-7370-118-5 62
Synergie (2004)

Pokračování bestselleru Léčení s anděly.
Nádherná kniha, která vás naučí přijímat poselství od vašich andělů! Je plná čerstvých a povznášejících informací z andělské říše. Vaši andělé a archandělé vám zde předávají léčivá poselství, jež vám pomohou najít naplnění, pochopit partnerské vztahy, uzdravit citové rány či učinit zásadní životní rozhodnutí. Najdete zde poselství inspirace, sebepřijetí, lásky a radosti. Knížku můžete zároveň používat jako živého rádce. Všichni slyšíme hlas z nebes. Prochází naším srdcem, tělem, hlavou, ušima i očima. Má mnohem větší dosah, než sami tušíme, nejprve mu ovšem musíme dát svolení modlitbou anebo o rady anděly požádat. Dokonce i pouhý povzdech: ‚Kéž by mi tak někdo mohl pomoci!‘ dokáže přivolat andělskou pomoc…“
Ke knize Poslové světla je možné zakoupit sadu 44 karet s průvodcem se stejným názvem. (Založil/a: skjaninka)

#karty  #andělé
Doreen Virtue Doreen Virtue