Elfové II.

Elfové II. Originální název: Die Elfen

Fantom Print - 2009
ISBN: 978-80-7398-036-8

Fantom Print (2009) 978-80-7398-036-8 352

Jako hrdinové ze starých ság se vydali dva elfí přátelé, Farodin a Nuramon, hledat a vysvobodit svou milovanou Noroelle. Již samotné hledání je obtížné, a když se jim konečně podaří objevit místo, kam byla elfí královnou vypovězena, narazí na téměř nepřekonatelné obtíže. Do cesty se jim postaví nejenom magická bariéra, kterou královna vytvořila a již nemohou prolomit bez kouzelného albského kamene, ale i znovuzrozený démon. Toho už sice jednou přemohli, ale nyní shromáždil síly, jež hrozí zničit celou říši elfů i se všemi národy, které je obývají. Dochází k rozhodujícímu boji o bytí či nebytí Albenu… (Založil/a: trevize)

Lúthien Celebrindal
  31. 8. 2015, 9:45
Alespoň zezačátku to bylo lepší než první díl, takové svižnější. Následující popisy bitev už mě zas tak moc nebavily a taky ten konec - nějak jsem se nemohla rozhodnout, jestli to skončilo dobře nebo špatně. Proto hodnotím jako lepší průměr.