Bílá moc

Bílá moc Originální název: Bílá moc

Start - 2002
ISBN: 80-86231-11-9

Start (2002) 80-86231-11-9 113

Autorka poutavě popisuje svůj život s drogami. Své pokusy o léčení, pocity i vše, co závislost na pervitinu provází. (Založil/a: anuschka)

Karolína Vaverková Karolína Vaverková
*??.??.1980

Peetuliska
  24. 2. 2014, 19:50
Kniha podle skutečné události zabývající se drogami. Kniha je čtivě napsána, kdo se zajímá o drogovou tématiku, tak se mu kniha bude líbit.
Anett
  30. 9. 2012, 3:39
Mám ráda a vyhledávám knížky s drogovou tématikou a Bílou moc bych hodnotila jako průměrnou - jsou horší i lepší knížky než tato (alespoň pro mě). Ale knížka určitě stojí za přečtení :)
HDosoudilová
  25. 6. 2015, 9:21
Tato kniha mě velmi zaujala. Byť je oproti Mementu či klasice My děti ze stanice Zoo téměř neznámá, možná bych řekla že je víc působivá. Není zde jen problématika drog, ale i jiných závislostí, zároveň taky pohled do nitra závislačky a touha žít. Příběh byl napínavý a konec mě velmi překvapil... Doporučuji.
Sykorka1
  11. 7. 2013, 8:20
Knihy s drogovou tématikou mám ráda a vyprávění autorky mě dokázalo strhnout do děje. Knihu jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbila