Zběsilost

Zběsilost Originální název: Man Crazy

Ikar - 2002
ISBN: 80-7202-895-2

Ikar (2002) 80-7202-895-2 261

Psychologický román o dívce, kterou dospívání a hledání místa v životě zavedlo až k satanistické sektě.
Hlavní hrdinka Ingrid neměla zrovna jednoduché a bezstarostné dětství. Její otec, na něhož byla citově vázaná, se dopustí zločinu a tak Ingrid vyrůstá s matkou. Ta, aby jim zajistila slušný život, střídá partnery a později začne i pít. Ingrid nové citové vazby hledá v partě, s níž holduje alkoholu, drogám, násilí a nevázanému sexu. Pak se ale zamiluje do vůdce sekty Satanovy děti, odejde s ním, a je ochotná pro něho udělat všechno na světě. Tato pasáž knihy, v níž autorka drsně popisuje vražedné obřady satanistů, jichž se účastní i Ingrid, je sice otřesným, ale také varujícím čtením. Zběsilost je sugestivně napsaným příběhem o tom, kam až život může zavést citlivé a nevyzrálé dívky, než najdou jeho skutečný smysl. (Založil/a: al-ma)

marcellia
  27. 1. 2013, 16:42
Ze začátku jsem si myslela,že to bude dobrý,že to bude o holce,co si v životě hodně zkusila,tak jsem dychtivě četla dál a čekala,kdy už to drama přijde-nepřišlo....zkoušela jsem svoji trpělivost do půlky,pak jsem to už brala po dvou třech stránkách,totální nuda k ukousání...