Černá sanitka: to nejlepší ze současných pověstí a fám

Černá sanitka: to nejlepší ze současných pověstí a fám
Originální název: Černá sanitka: to nejlepší ze současných pověstí a fám

Plot - 2009
ISBN: 978-80-7428-014-6

Plot (2009) 978-80-7428-014-6 304

„To mi vyprávěl kamarád, že se stalo sestřenici jeho spolužáka...“ Takhle většinou začínají uvěřitelné i neuvěřitelné historky, které se mezi námi šíří, rozesmívají nás, děsí nás nebo nad nimi lehce pochybovačně krčíme rameny. Přesto jim ale ve většině případů věříme a sami je předáváme dál, a tak putují od hospody k hospodě, od školy ke škole, od firmy k firmě, a že jde o novodobý folklor si většinou ani neuvědomíme. Černá sanitka: To nejlepší obsahuje ty nejznámější pověsti a fámy pečlivě vybrané ze všech tří dílů knižní série Černá sanitka, doplněné dosud nepublikovanými verzemi nejrozšířenějších historek a také příběhy, jež se dočkaly televizního zpracování ve stejnojmenném seriálu. Celkem tato publikace nabízí čtenářům 291 historek, které jsou snad až příliš dobré na to, aby byly pravdivé. (Založil/a: S.H.A.R.I.N.K.A)