Pensylvánský upír

Pensylvánský upír Originální název: 13 Bullets

Naše vojsko - 2010
ISBN: 978-80-206-1125-3

Naše vojsko (2010) 978-80-206-1125-3 240

První kniha série Laura Caxtonová.

Všechny oficiální zprávy tvrdí, že jsou mrtví - vyhubení od konce osmdesátých let minulého století, kdy federál jménem Arkeley chytil posledního upíra v boji na život a na smrt, který ho málem zabil. Ale důkazy hovoří jinak.
Když státní policistka Caxtonová zavolá FBI o pomoc uprostřed noci, je to Arkeley, kdo je přidělen k případu. Kdo jiný? Stejně takové volání očekával. Jistě, že již uplynulo mnoho let od doby, kdy se odehrál poslední atak upírů. Jenže Arkeley ví to, co většina lidí ne. Zbývá ještě jeden. Rozkládající se upírka v opuštěné léčebně kuje pikle a hraje o čas způsobem, jenž je vyhrazen pouze nemrtvým.
V tomto případě se Caxtonová pohybuje na neznámé půdě a je tudíž plná obav. Federál však nekompromisně trvá na tom, že existuje jen jediné východisko. Nejhorší ze všeho je však pocit, že upíři chtějí více než jen její krev. Touží po ní z důvodu, o němž sama nemá ani ponětí. Z důvodu, který zná její sfingu připomínající partnerka, jež o něm mlčí. Z důvodu, který musí objasnit, anebo při tom zemřít.
Zbývá pouhých 13 kulek mezi Caxtonovou, Arkeleyem a upíry. Třináct kulek mezi námi - žijícími, a jimi - prokletými. (Založil/a: Esmit)

David Wellington David Wellington
*23.04.1971