Jméno korábu

Jméno korábu Originální název: Jméno korábu

Knižní klub - 2007
ISBN: 978-80-242-1988-2

Knižní klub (2007) 978-80-242-1988-2 160

Rozbouřené moře promočí člověka až na duši. Odplaví nános pozlátka i špíny a ukáže ryzost jeho srdce.
Román Jméno korábu vypráví příběh, ve kterém šumí moře a naděje. Příběh o strastiplné cestě jednoho kapitána, který bude muset překonat strach i nenávist, bude se muset spolehnout na sílu přátelství, aby porazil beznaděj, bude muset obětovat mnohé, aby poznal jediné. Jméno svého korábu. Aby se mu to podařilo, musí však nejdříve najít sám sebe.
Putování začíná...

Skřítek
  13. 1. 2013, 10:14
Kniha na jedno dopoledne. Zdá se být ošklivým káčátkem, které napodobuje labutě a často se při čtení stane, že mysl napadne " to už tu bylo". Pro naše juniory je to poetický příběh plný slovních hříček,chová se jako moře, chvíli poklidný a chvíli bouřlivý. Kdyby se kniha ke mě dostala dříve, pak bych byla jistě nadšená.
vardicka
  7. 8. 2013, 21:48
Kniha, ve které si můžete spoustu věcí najít mezi řádky. Je ohromě lehká a dává obrovský prostor pro fantazii. Navíc s krásným poselstvím... Vřele doporučuji.