Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Originální název: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Motto - 2008
ISBN: 978-80-7246-397-8

Motto (2008) 978-80-7246-397-8 130
Motto (2002)
Motto (1993)

Třetí vydání úspěšné prvotiny známé autorky a scenáristky o čtyřicetileté ženě, s níž se rozvedl manžel a ona je nucena řešit novou životní situaci. Kniha srší nápady a návody, jak překonat komplexy a citové a rodinné trable a jak relativizovat pojem zoufalosti. Je to kniha plná humoru, laskavosti a životního optimismu. (Založil/a: Kavischka)

Buřinka
  23. 9. 2016, 8:12
Tuto knihu sice nemám v knihovničce, ale půjčila jsem si ji. Všechny knihy autorky jsou si podobné a přečtou se velmi rychle. Tato kniha je o radách a nápadech jak překonat rozvod a nebýt zoufalá. Opět nezklame milý humor, jemná ironie a optimismus.
hasickat
  15. 8. 2011, 16:52
skvělé čtení pod stan :o) velmi úsměvná knížka a připadá Vám, jako kdyby to byl Váš vlastní život. Celou dobu jsem se při čtení usmívala a bylo mi líto, že po 130ti stránkách skončila.