Originální název: Cukor a soľ

Noxi - 2016
ISBN: 978-80-8111-279-9

Noxi (2016) 978-80-8111-279-9 232
Noxi (2006) 80-89179-33-9 231

Doposud idylické manželství Luboše a Nory zaznamenává trhliny. Dcery Dominika a Veronika jsou ve věku, kdy už nepotřebují chůvu a Nora se chce začít realizovat ve své profesi. Její manžel je však zásadně proti. Nora si přesto potají doplňuje potřebné vzdělání a když jednoho dne Lubošovi oznámí, že získala místo manažerky, jejich vztah se ocitá na počátku konce... Další přesvědčivý a citlivě vyprávěný příběh autorky úspěšných románů. Název knihy je více než výstižný. (Založil/a: skjaninka)

Morsie
  26. 8. 2013, 14:42
Dobrý příběh, pěkné oddechové čtení, které má přesto nějaké naléhavé sdělení. Takže je mi to velice sympatické. Na druhou stranu musím říct, že hlavní hrdinka byla trochu hloupá. Prostě si nevážila toho, co měla a všechno to zahodila jen proto, aby se sama realizovala. Myslím, že to byla škoda. Ale kdo ví... někdy je to prostě obtížné. Každopádně knížku jsem si užila.