Chirurg

Chirurg Originální název: Tattoo

Alpress - 2000
ISBN: 80-7218-382-6

Alpress (2000) 80-7218-382-6 352

Plastický chirurg Gareth Lloyd se doposud nedostal mezi elitu svého oboru zabývající se lukrativními úpravami vzhledu na zakázku. Namísto toho v nemocnici operuje nepojištěné oběti automobilových nehod. Jednoho večera se po službě vrací domů, aby načerpal síly nad sklenkou skotské a talířem pizzy, když se z nočních zpráv dovídá, že Jack Ehreberger, prominentní plastický chirurg hollywoodské smetánky byl zavražděn. Šlo o úkladnou vraždu, nebo se stal světově uznávaný odborník náhodnou obětí násilníka. (Založil/a: skjaninka)

Ra-Amon
  25. 3. 2012, 22:40
Kniha mě překvapila. Nečekal jsem, že ji ohodnotím sty procenty,ale perfektní děj, svižný od prvních kapitol a skvělá zápletka. Snad jen malý mínus bych dal,za rychlý konec. Zabitím vraha vlastně končí knížka,takže zde chybí takové to vydechnutí,jak já osobně nazývám,kdy po rozuzlení se ještě malinko dojíždí. Jinak doporučuji.