Prokletý hvozd

Prokletý hvozd Originální název: The Forest of Doom

Perseus - 1996
ISBN: ISBN 80-901831-0-7

Perseus (1996) ISBN 80-901831-0-7 174

Pouhý blázen by za normálních okolností riskoval střet s netušenými nástrahami temných hlubin Černolesa. Přesto nemáš jinou možnost a musíš chtě nechtě postoupit nelítostný závod s časem a pokusit se najít chybějící části legendárního Stonebridgského kladiva, které za dávných časů vyrobili trpaslíci na ochranu stonebridgských vesničanů před jejich prokletím.
Třetí kniha ze série Fighting Fantasy. (Založil/a: clotho)

nevermore
  23. 12. 2014, 16:49
Obsahuje spoiler spoiler Klasický Livingstone, daleko za Jacksonem... Příběh je velmi prostý, motivace bohatství, řekl bych, mizivá. Jedna z těch knížek, kterou fakt projdete i s nejnižší hodnotou UB. První půlku kladiva má zlobr, druhou má místo polštáře Ghůl v kryptě, stačí jen jít nejdřív na východ a pak pořád na západ (když je možnost východ-západ). Highlightem pro mě byli humanoidi, pěstující houby, kteří se dají rozkrájet a je jim to volný, jak jsou apatičtí, ale k těm byste se dostat na správné cestě neměli.